Nasz Partner

baner_astanetDLACZEGO ASTA-NET?

A dlaczego nie? Od 25 lat działamy w branży telekomunikacyjnej.
Stawiamy na ciągły rozwój w połączeniu z naciskiem na jakość dostarczanych usług.

OBSŁUGA
Wsparcie techniczne 24h, wykwalifikowana i pomocna kadra w Salonach Sprzedaży, profesjonalni Przedstawiciele Handlowi – to nasza duma i priorytet.

OFERTA

Warto zapoznać się z naszą ofertą usług telewizji cyfrowej, szybkiego Internetu i korzystnych pakietów telefonicznych.

TECHNOLOGIA
GPON, VPN, HFC. Brzmi tajemniczo? To nic, ważne, że współpracując z nami masz dostęp do najnowocześniejszych technologii.

EKIPA
Naszym skarbem jest zespół specjalistów, inżynierów i wizjonerów. Stawiamy na ludzi dynamicznych, wykształconych i ciekawych świata.

ASTA-NET, spółka Grupy ASTA, obecna na lokalnym rynku od 1989 roku, świadczy usługi w zakresie telewizji kablowej, stałego, szerokopasmowego dostępu do internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej. Oferuje produkty na najwyższym poziomie w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, stale dostosowując je do rosnących potrzeb klientów.
Z usług ASTA-NET korzystają mieszkańcy powiatów pilskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, złotowskiego i chodzieskiego, a dzięki przeprowadzonym inwestycjom, już wkrótce również mieszkańcy cześci Województwa Zachodniopomorskiego.

Skarbem firmy ASTA-NET jest jej wykwalifikowana kadra pracowników. Firma stawia na ludzi młodych, dynamicznych i gruntownie wykształconych. Ciekawym i jednocześnie nobilitującym jest fakt, iż na początek roku 2013:

wykształcenie wyższe 56,1% (w tym studia podyplomowe)
10,6% pracowników z wykształceniem policealnym
31,8% średnie wykształcenie
1,5% zasadnicze zawodowe
6% pracowników posiada studia podyplomowe
W ASTA-NET pracuje 53% kobiet i 47% mężczyzn. Średnia wieku pracowników to 33 lata.

28 listopada 2014 r. ASTA-NET ASTA GROUP Sp. z o.o. S.K.A. przekształcona została w ASTA-NET S.A. z siedzibą przy ul. Podgórnej 10 w Pile.